Site icon Basket Mělník

Muži A se v roce 2018 trápí

Muži A

Muži A

Mělničtí muži A nezačali rok 2018 vůbec dobře. Na konci roku dokázali sice porazil první Nymburk i druhou Mladou Boleslav B, ale začátek roku nezastihl mělnické muže v dobré formě. Všechna 4 utkání skončila prohrou.

BK R&J EBC Mělník vs Basketbal Pečky 59:72

V prvním utkání na hřišti soupeře jsme prohráli, a proto jsme v domácí odvetě chtěli Pečkám porážku vrátit. Bohužel špatný vstup do zápasu a dva rychlé „fauly“ kapitána Rajnocha způsobily prohru o 15 bodů v první čtvrtině. Ve druhé části přišlo sice zlepšení, ale náskok dobře bránícího soupeře se podařilo snížit jen o 5 bodů. Ve druhém poločase ale k dalšímu zlepšení nedošlo a mělničtí bohužel před vlastními fanoušky prohráli. statistika zápasu

BK Český Brod vs. BK R&J EBC Český Brod 71:65

V neděli jsme zavítali na palubovku posledního celku soutěže BK Český Brod. Opět v sedmi lidech. Utkání bylo od počátku vyrovnané. Když už to vypadalo, že si mělničtí vytvoří vyšší náskok, hloupé ztráty jej o něj připravily. Ještě do poslední části vstupoval Mělník s vedením o 3 body. Poté ovšem nedokázal 5 minut vstřelit koš a domácí se dostali do vedení, které již do konce zápasu nepustili. Naprosto zbytečná prohra na hřišti posledního týmu. Tým sice bojoval, ale  velké množství ztrát nás stálo vítězství. statistika zápasu

BK Beroun A vs. BK R&J EBC Mělník 70:57

Na palubovce Berouna, který ještě minulý rok hrál II. ligu, jsme sehráli pěkné a vyrovnané utkání. Dobře zahráli oba pivoti Laudin a Rajnoch. Bohužel jsme opět doplatili na úzký kádr. Po vyrovnaném průběhu zápasu držel Mělník ještě 5 minut před koncem hubené vedení o 2 body. Po vyfaulování našeho jediného rozehrávače jsme už nedokázali do konce zápasu vstřelit koš a Beroun si zkušeně a zaslouženě došel pro výhru. statistika zápasu

BK Příbram 2000 vs. BK R&J EBC Mělník 102:80

Po domácí těsné výhře jsme věděli, že nás v Příbrami nečeká vůbec lehký zápas. Domácí na nás opravdu vlétli hned od začátku. Špatná mělnická obrana a neskutečná úspěšnost domácí borců, kteří co vystřelili směrem ke koši, tak do něj spadlo, měla za následek, že Mělník zažil asi nejhorší čtvrtinu a prohrál ji 37:17. Prohra o 20 bodů v první části určila ráz utkání. Hosté se snažili marně stáhnout náskok domácích. Ti ale sehráli neskutečný zápas a zaslouženě vyhráli. statistika zápasu Do začátku playoff nám zbývá sehrát 3 domácí utkání proti Berounu, Benešovu B a Mladé Boleslavi. Budeme rádi, když přijdete mělnické muže podpořit. tabulka soutěže