Starší minižáci U13 začali v novém roce výborně

Celkem 4 utkání již odehráli mělničtí starší minižáci U13 v roce 2018. Tři těžká utkání zvládli, v jednom případě odešli poraženi.

BA Roudnice nad Labem 2006 vs. BK R&J EBC Mělník 37:41

K prvnímu zápasu nového roku jsme odcestovali do nedaleké Roudnice nad Labem. Na zápas s klubem, se kterým jsme v minulosti velmi dobře spolupracovali, jsme se všichni moc těšili. V minulé sezóně jsme sehráli vyrovnaná utkání a počet výher se spravedlivě rozdělil na obě strany stejně. A přesně jako v minulé sezóně, i toto utkání bylo od počátku velmi vyrovnané. Roudničtí vyhráli první čtvrtinu, my druhou. Poločasové vedení o 4 body pro naše hráče dávalo tušit, že ve druhé půlce nás čeká ještě hodně práce. Domácí dokázali snížit na rozdíl 2 bodů. V poslední čtvrtině to byl boj o každý bod. Domácí 2 minuty před koncem dokázali vyrovnat. Nejlepší střelec Mělníka Šimon Kubelka ale čtyřmi body strhl výhru na stranu Mělníka. [icon size=’small‘ color=’#777777′ icon=’icon-calculator‘ ] statistika zápasu

BA Roudnice nad Labem 2006 vs. BK R&J EBC Mělník 44:50

Druhý zápas začal sérií faulů, a tak obě družstva mohla prokázat své schopnosti z čáry trestného hodu. Domácím se naštěstí trestné hody moc nedařily a díky tomu skončila první část 10:10. Ve druhé čtvrtině byli domácí úspěšnější, a proto na světelné tabuli svítil stav 25:23 pro domácí. Ve třetí část měli navrch mělničtí a dokázali tuto část hry vyhrát o 6 bodů a soupeři odskočit o 4 body. Tento náskok si naše družstvo dokázalo udržet až do konce utkání a připsalo si tak druhou důležitou výhru. Nejlepším střelcem Mělníka byl kapitán Tomáš Hlaváček. Obě utkání se musela divákům líbit. [icon size=’small‘ color=’#777777′ icon=’icon-calculator‘ ] statistika zápasu

BA Sparta Praha vs. BK R&J EBC Mělník 26:47

Bez kapitána Hlaváčka a s netradičním trenérským duem odjeli starší minižáci U13 k dalšímu venkovnímu dvojutkání. V prvním zápase pražskou Spartu dokonale zaskočili a po velmi dobrém výkonu ji dokázali vrátit domácí porážku. Bohužel se v tomto zápase zranil Ondra Luňák. [icon size=’small‘ color=’#777777′ icon=’icon-calculator‘ ] statistika zápasu

BA Sparta Praha vs. BK R&J EBC Mělník 42:28

Ve druhém zápase jsme bohužel nenavázali na výkon z prvního zápasu. Všichni se snažili, jen to ve druhém zápase prostě nepadalo. I tak za nasazení a předvedenou hru patří pochvala. V sobotu 3. února se starší minižáci konečně představí doma, a to v zápase proti Liberci. [icon size=’small‘ color=’#777777′ icon=’icon-calculator‘ ] statistika zápasu [icon size=’small‘ color=’#777777′ icon=’icon-list‘ ] tabulka soutěže