Slibné výkony předvedli minižáci U11 a U13

Slibné výkony předvedli minižáci U11 a U13

Do víkendových zápasů mělnických mládežnických týmů výrazně zasáhly nemoci a karantény hráčů i trenérů. Junioři svůj sobotní zápas proti Brandýsu nad Labem nesehráli vůbec. Starší minižáci U13 odjeli k oběma venkovním zápasům ve značně kombinované sestavě. V menším počtu, než by bylo vhodné, nastoupilo i družstvo našich nejmladších U11.

Starší minižáci U13

První zápas v sezóně v Novém Strašecí se nám vůbec nevydařil. Vstup do utkání se sice povedl a vypracovali jsme si slibné vedení. Bohužel to nás nejspíše ukolébalo a získali jsme pocit, že TO půjde samo. Samozřejmě nešlo. V celkově ne příliš pěkném utkání z obou stran jsme vytvořili obrovské množství chyb a zaslouženě prohráli.

V neděli jsme odjeli do Berouna doplněni o další hráče našich nejmladších. Zápas jsme sice prohráli, ale na rozdíl od soboty musím kluky za nedělní výkon pochválit. Celý zápas bojovali proti výškové převaze berounských. Dokud nám síly stačily, dokázali jsme zahrát i pěkné akce. Celkově velmi dobrý výkon, který se bohužel neprojevil na výsledku – ale to nevadí.

Nejmladší minižáci U11

Proti Milovicím jsme sehráli dva hezké zápasy. Jednou se z výhry radoval soupeř, podruhé my. Kluci se snažili, bojovali a oba zápasy si užili.

Komentář trenéra:

Jsem rád, že jsme zvládli odehrát většinu naplánovaných zápasů. I když v menším počtu, než dovolují pravidla. Ale v této nejisté době, kdy nevíme, jestli nepřijde nějaký zákaz, který by nám nedovolil hrát naši nejoblíbenější hru, jsme prostě chtěli hrát. Děkuji všem rodičům za podporu v domácích, ale i ve venkovních utkání.

Související příspěvky
Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna.Required fields are marked *