Kapitán áčka po sezóně mění dres

aktualizováno: tento článek byl napsán 1. dubna – na apríla 🙂

Původně jsme s touto informací chtěli přijít až na konci aktuální sezóny, aby se tým mohl soustředit na boj v play-off. Ale vzhledem k různým spekulacím, musíme se zprávou přijít hned. Lukáš Rajnoch, kapitán družstva mužů, po sezóně přestupuje do Sokola Vyšehrad. Sokolu se v této sezóně nedařilo a sestoupil z druhé ligy. Lukáš by jim měl pomoci s rychlým návratem.  Komentář trenéra mělnického Áčka
Lukášovu touhu zahrát si někde jinde chápu a vzhledem k tomu, kolik toho pro mělnický basketbal odvedl, jsme se rozhodli nebránit mu v přestupu. Navíc situace našeho áčka není růžová a Lukáš má vyšší ambice.  Bude těžké ho nahradit, ale věřím, že to nějak zvládneme. Ať už vlastními odchovanci nebo nějakou posilou z jiného týmu.   Lukášovi přeji, ať se mu v novém týmu daří. O Lukáše hodně stál i Honza Kefurt, který ho osobně zná, takže nehrozí, že by se Lukáš v novém týmu nedostal na plac.
Již brzy přineseme i rozhovor s Lukášem Rajnochem nejen o jeho novém angažmá, ale i o letech strávených v mělnickém dresu. Máte se na co těšit.  
Související příspěvky
Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna.Required fields are marked *