Starší minižáci U13 se staršího soupeře nezalekli | Basket Mělník
basket@basketmelnik.cz

Starší minižáci U13 se staršího soupeře nezalekli

Basket MělníkU13Starší minižáci U13 se staršího soupeře nezalekli

Říj

22

Starší minižáci U13 se staršího soupeře nezalekli

V neděli zahájili sezónu i starší minižáci U13. Na domácí palubovce přivítali družstvo z Poděbrad.

BK R&J EBC Mělník vs. Basket Poděbrady 28:53

V prvním poločase se domácí proti soupeři, který měl v kádru několik starších hráčů, ještě drželi. Na dobrou obranu ovšem nedokázali navázat v útoku. Ve druhém poločase jsme sice bojovali, ale soupeř nám povolil pouze 11 bodů a zaslouženě vyhrál.

statistika zápasu

BK R&J EBC Mělník vs. Basket Poděbrady 46:39

Do druhého zápasu mělničtí vlétli, jako by je v pauze mezi zápasy někdo polil živou vodou. Zdravě naštvaní, že hrají proti několika starším soupeřům, zatímco na domácí straně pomáhali i 3 bojovníci ročník 2008, domácí velmi dobře bránili a oproti prvnímu zápasu se dařila i kombinace v útoku. Ve druhé čtvrtině jsme trošku ustoupili od kolektivní hry v útoku a díky tomu jsme si přestali vytvářet dobré pozice pro skórování. Během třetí čtvrtiny se scvrkl náskok domácích na pouhý bod. První střelou poslední části se hosté z Poděbrad dostali dokonce do vedení. Poté ovšem přišla ze strany domácích naprosto fantastická hra v obraně, které dovolila soupeři pouze 6 bodů. Holky a kluci si ve druhém zápase sáhli na dno sil, ale odměnou jim byla naprosto zasloužená výhra.

statistika zápasu

Komentář Jana Karlovce, asistenta trenéra domácích

Na holky i kluky jsem pyšný, jak dneska bojovali. Už v prvním zápase bojovali. Dokonce i nejmladší hráči, když šli na hřiště, předvedli obrovské nasazení. I díky jejich bojovnosti si mohli tahouni týmu odpočinout. To, co předvedli ve druhém zápase, bylo skvělé a jsem rád, že byli odměnění vítězstvím. Teď předvést stejné nasazení i v příštím zápase.

Přidat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Registrace

Nový uživatel? | Zapomněli jste heslo?