Junioři U19 vstoupili do roku 2017 výhrou

BK R&J EBC Mělník vs. BK Kunratice 68:54

První domácí utkání v roce 2017 odehráli mělničtí junioři proti týmu BK Kunratice. Raketový nástup do utkání a výhra v první čtvrtině 24:7. Honza Korpala pod košem a Matěj Burda palbou z trojky nedali soupeři šanci. V závěru čtvrtiny se trefil i Statis Kandilakis, nová posila ze Sokola Pražského. Ve druhé části si domácí vypracovali vedení o 19 bodů. Poté bohužel povolili a soupeř dokázal čtvrtinu vyhrát. Třetí čtvrtka začala stejně jako první, domácí v prvních pěti minutách vyhráli 20:4 a dostali se do vedení 58:29. Ve zbytku čtvrtiny ovšem ubrali plyn a nedokázali již skórovat. Toho využili hosté a i díky třem tříbodovým košům dokázali náskok stáhnout. V poslední části si Mělník výsledek pohlídal a utkání zaslouženě vyhrál.