Nejmladší minižáci U11 s Nymburkem 1:1

V sobotu 31.10. vyrazili  nejmladší minižáci směr Nymburk. Díky podzimním prázdninám a ředitelským volnům v řadě mělnických škol jsme měli k dispozici pouze 10 hráčů. Bylo jasné, že v prvním zápase nebudeme moci vystřídat.

BA Nymburk vs. Mělník 55:26 (statistika)

Od devíti hodin se nám postavila silnější sestava domácích. První čtvrtku jsme nezvládli a domácí nás jasně přehráli. Ve druhé jsme se zlepšili, dokázali jsme čtvrtinu vyhrát a snížit vedení domácích. Bohužel to byla jediná čtvrtina, kde jsme byli úspěšní. Ve třetí části jsme bojovali,ale v poslední nám již došly síly a soupeř navyšoval svůj náskok a zaslouženě vyhrál. V prvním poločase mi chyběla u našich hráčů větší vůle se o výsledek, jak se říká, „poprat“. U všech míčů na zemi byli nejdříve dva hráči Nymburka. Ve druhém se mi jejich přístup již líbil. I když se prohrává, je potřeba do zápasu dát všechno.

BA Nymburk vs. Mělník 17:77 (statistika)

Ve druhém zápase jsme poprvé v sezóně sáhli k normálnímu střídání. Vzhledem k nízkému počtu hráčů to ani jinak nešlo. V tomto zápase jsme domácí jasně přehráli. Nutno podotknout, že proti nám nastoupilo jiné družstvo než v zápase prvním složené především z hráčů, kteří začínají s basketbalem. Šimon Kubelka výborně bránil a navíc přidal 24 bodů. Jakub „Pedro“ Hampl poctivě doskakoval. Na spolupráci v útoku dua Hlaváček (20) – Jurmanová (10) se hezky dívalo. Naši nejmenší se v tomto zápase střelecky sice neprosadili, ale jak Honzík Hampl tak Mišák Kraj zaslouží pochvalu za dobrou obranu a bojovnost. Někteří starší by si z nich měli vzít příklad.
Související příspěvky
Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna.Required fields are marked *