Starší žáci U15 stále čekají na výhru | Basket Mělník
basket@basketmelnik.cz

Starší žáci U15 stále čekají na výhru

Basket MělníkU15Starší žáci U15 stále čekají na výhru

Lis

7

Starší žáci U15 stále čekají na výhru

Starší žáci U15 v ligové sezóně zatím výhru nezaznamenali. Po prvních zápasech na palubovce pražských soupeřů se představili doma proti Ústí nad Labem a Liberci. O 14 dní později je čekal dvojzápas s týmem z Litoměřic.

Proti Ústí předvedli kluci bojovný výkon. Po celé utkání se hrál basket ve vysokém tempu a rychlosti – ovšem s malou úspěšností střelby na obou stranách. Od začátku utkání vedlo Ústí a svůj náskok si hlídalo. V jednu chvílí už se zdálo, že se domácí dokáží dotáhnout na svého soupeře, ale snížit rozdíl ve skóre méně než na 4 body se jim nepodařilo. V závěru poslední čtvrtky jsme odešli fyzicky a soupeř bez problémů navýšil náskok a zaslouženě vyhrál.

Utkání proti Liberci se podobalo tomu sobotnímu proti Ústí. Ani tentokrát se nám soupeře nepodařilo porazit. I v nedělním utkání jsme měli špatnou úspěšnost střelby. Úspěšnost trestných hodů nepřesáhla dokonce ani 50%.

V dvojutkání s Litoměřicemi bylo předem jasné, kdo je obrovským favoritem. V prvním utkání na jejich palubovce jsme do pološasu drželi příznivý výsledek. Poté se ovšem naplno projevil velký rozdíl mezi oběma týmy a Litoměřice nás doslova „sfoukli“ a zaslouženě vyhráli o „parník“. V domácím utkání nám Litoměřice uštědřily ještě drtivější porážku.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Registrace

New user? | Forgot your password?